Wyszukiwarka

Home > Pl > Nasze-realizacje-nakladarki-klejow > Detail > Dozowanie-kleju-dwa-skladniki.html

Maszyny do aplikacji kleju – nasze realizacje

Reynox-Ekologika jest znana jako doświadczony producent nakładarek do kleju. Od początku działalności systematycznie rozwijamy nasze możliwości techniczne. W efekcie możemy wykonywać projekty i montaż nowoczesnych linii technologicznych w Państwa zakładach. Doświadczenie, na którym się opieramy, zdobyliśmy podczas realizacji kolejnych zleceń, jakie powierzali nam Klienci. Na koncie mamy już dziesiątki projektów. Na ich podstawie powstały systemy aplikacji natryskowej kleju przystosowane do takich zadań jak: klejenie gąbek, drzwi, łuków drewnianych, paneli i wielu innych. Nasze realizacje oraz szerokie możliwości zastosowania maszyn klejących prezentuje galeria zdjęć.

Dozownikt do klejów 2k

Dozownikt do klejów 2k

Urządzenie przeznaczone jest do mieszania i aplikacji żywic melaminowych, mocznikowych, klejów poliuretanowych dwuskładnikowych oraz klejów EPI.

Zasada działania urządzenia, oparta jest na pompach hydrodynamicznych, łatwych w obsłudze i bezpiecznych dla operatora. Urządzenie posiada możliwość precyzyjnej zmiany proporcji mieszania od 100:20 do 100:30. Wydajność urządzenia wynosi około 1000 ml/min - w zależności od lepkości pompowanych surowców. Głowica mieszająca może aplikować mieszaninę bezpośrednio do nakładarki ręcznej bądź do zasobnika walcarki, działającej w Państwa zakładzie. Urządzenie jest w całości autorskim projektem, dzięki temu zapewniamy naszym klientom, szybki dostęp do serwisu oraz części zamiennych. Zapraszamy do współpracy!

Back to top