Wyszukiwarka

Home > Pl > Nasze-realizacje-nakladarki-klejow > Detail > Pompy-zebate-2a.html

Maszyny do aplikacji kleju – nasze realizacje

Reynox-Ekologika jest znana jako doświadczony producent nakładarek do kleju. Od początku działalności systematycznie rozwijamy nasze możliwości techniczne. W efekcie możemy wykonywać projekty i montaż nowoczesnych linii technologicznych w Państwa zakładach. Doświadczenie, na którym się opieramy, zdobyliśmy podczas realizacji kolejnych zleceń, jakie powierzali nam Klienci. Na koncie mamy już dziesiątki projektów. Na ich podstawie powstały systemy aplikacji natryskowej kleju przystosowane do takich zadań jak: klejenie gąbek, drzwi, łuków drewnianych, paneli i wielu innych. Nasze realizacje oraz szerokie możliwości zastosowania maszyn klejących prezentuje galeria zdjęć.

Pompy zębate do kleju

Pompy zębate do kleju

Oferowane przez nas agregaty pompowe, dedykowane są do substancji trudnych takich jak poliole, izocyjaniany oraz kleje PU - jednoskładnikowe niewypełnione oraz wypełnione.

Do klejów 1K niewypełnionych o lepkościach do 4500 mPas, oferujemy naszym klientom pompy hermetyczne zapewniające pracę bez uszczelnień tradycyjnych, a co za tym idzie, bez kontaktu z wilgocią z powietrza czyli bez problemów z niepożądaną reaktywności klejów 1K.

Zapraszamy do współpracy!

Back to top