Wyszukiwarka

Home > Pl > O-nas-ekologika-reynox.html

Maszyny do kleju Ekologika
...

Maszyny do aplikacji kleju – Reynox-Ekologika

Ekologika i Reynox to dwie niezależne firmy, które od 2015 roku łączą siły działając w dużych projektach jako konsorcjum i wspólnie rozwijając działalność produkcyjną. Obejmuje ona pojedyncze maszyny do aplikacji kleju oraz zaawansowane linie technologiczne i systemy do aplikacji natryskowej.

Nasze doświadczenia w dziedzinie aplikacji klejów sięgają kilkunastu lat wstecz.W efekcie długiej działalności w branży i poznawania jej niuansów, automatyzacja klejenia stała się naszą pasją. Rozwiązywanie problemów i zaspokajanie potrzeb Klientów w zakresie klejenia jest wyzwaniem, które daje nam motywację do ciągłego rozwoju.W konsekwencji dziś jesteśmy w stanie sprostać wysokim standardom automatyzacji przemysłowej, jakich oczekują odbiorcy naszych produktów i technologii.

Urządzenia do nakładania klejów poliuretanowych – od projektu do serwisu

Klejenie to często kluczowy element, który wpływa na wydajność całego procesuprodukcyjnego i jakość wyrobu. Dlatego też wszystkie maszyny do nakładania kleju są "szyte na miarę" Państwa potrzeb.Rozwiązania powstają na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń – od koncepcji, przez projekt i produkcję, do uruchomienia i stałego nadzoru serwisowego.

Nasza specjalność to urządzenia do nakładania klejów poliuretanowych. Wykonujemy od podstaw projekty takich maszyn, produkujemy je i montujemy u Klienta.

Przywiązujemy szczególną uwagę, do jakości naszych produktów i dbałości o sprawy środowiska naturalnego. Poszukujemy też rozwiązań, które są efektywne kosztowo.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w efekcie wdrażanianowych technologii procesów klejenia w wielu gałęziach przemysłu, pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu skuteczniej pokonujemy trudności technologiczne.Wyprodukowane przez nasz nakładarki do kleju pracują między innymi w oparciu o kleje takich firm jak: DOW Chemical, Huntsman, Polychem Systems, Prodex, Selena, Casco Adhesives.

Jeśli interesuje Państwa automatyzacja procesu klejenia – zapraszamy do współpracy.

 

Możesz kleić więcej...

  • szybciej 

  • wydajniej

  • z mniejszym wysiłkiem
  • oszczędzając: czas, klej i pieniądze
Back to top