Wyszukiwarka

Home > Pl > Urzadzenia-do-nakladania-klejow > 81-reczne-nakladarki-do-kleju.html

Ręczne aplikatory kleju

Proces klejenia nie zawsze może przebiegać automatycznie. W niektórych sytuacjach, zwłaszcza przy klejeniu trudno dostępnych miejsc lub w przypadku wykonywania jednostkowych produktów, niezbędne są ręczne aplikatory kleju. Są to narzędzia, za pomocą których można nanosić preparat chemiczny w precyzyjnie określonej ilości oraz w dokładnie wyznaczonym miejscu. Specjalnie skonstruowane ręczne nakładarki do kleju wyposażone są w dysze i nakładki, dzięki którym szerokość pasa nanoszonej substancji może być dokładnie regulowana. Poniżej prezentujemy ręczne aplikatory kleju oraz kompatybilne z nimi akcesoria.

Aplikatory kleju AR20 są przeznaczone do nakładania substancji spajającej w postaci strużek. Wymienne dysze do kleju pozwalają na dobór odpowiedniej szerokości nanoszenia kleju. Urządzenie jest zasilane pneumatycznie. Tego typu ręczne aplikatory znajdują zastosowanie przy nakładaniu jednoskładnikowego kleju poliuretanowego na płaskie powierzchnie.

 

Prezentujemy zestawy, których zadaniem jest natryskowa aplikacja kleju lub aplikacja strużek kleju poliuretanowego. Istnieje możliwość podłączenia aplikatorów ręcznych lub stołu aplikacyjnego. Te proste, niezawodne urządzenia znacznie ułatwiają klejenie gąbek. Doskonale sprawdzają się przy produkcji materacy, gąbek kąpielowych i zmywaków kuchennych, warstwowych konstrukcji drewnianych, paneli izolacyjnych, drzwi itp.

 

 

Zbiorniki ciśnieniowe sądostępne w zestawach z pistoletami HVLP. Umożliwiają nakładanie klejów jednokomponentowych o niskiej lepkości.

 

 

 

Nakładarki do kleju PFOHL, to niezastąpione narzędzia do aplikacji klejów poliuretanowych i rozpuszczalnikowych na szerokie płaskie powierzchnie. Mają wymienne, gumowe wałki do kleju z tzw. "gumy rdzawej", które można wielokrotnie myć w rozpuszczalnikach. Ręczna nakładarka szczelinowa, to proste urządzenie do szybkiego nałożenia szerokiej cienkiej warstwy kleju na płaską powierzchnię. Polecane szczególnie przy klejach na bazie dyspersji wodnej.

Back to top