Wyszukiwarka

Home > Pl > Urzadzenia-do-nakladania-klejow > 82-glowice-do-aplikacji-sciezek-kleju.html

Głowice do aplikacji ścieżek

 

 Wykonujemy według własnych projektów pojedyncze głowice aplikacyjne typu LK z możliwością łączenia je w sekcje.

Głowice do aplikacji ścieżek znajdują zastosowanie głównie w klejeniu przemysłowym ciągłym lub przerywanym. W zestawieniu z takimi urządzeniami jak agregaty pompowe do nakładania kleju umożliwiają automatyzację procesu. W efekcie skracają czas wykonania produktu, zmniejszają koszty jego wytworzenia oraz zapewniają dokładność i wysoką powtarzalność pracy. Zastosowanie naszych głowic jest bardzo szerokie.

Na podstawie własnych projektów wykonujemy pojedyncze głowice aplikacyjne typu LK z możliwością łączenia je w sekcje. Dzięki temu linie do aplikacji kleju są wydajniejsze, bowiem substancja klejąca nanoszona jest jednocześnie na kilka elementów. Istnieje również możliwość sterowania każdą z dysz klejowych oddzielnie lub jednoczesnego rozpoczynania i kończenia aplikacji.

Głowice wysokociśnieniowe do natrysku ścieżek kleju mogą pracować na dowolnych klejach jednoskładnikowych w szerokim zakresie ciśnień. Do spajania szerokich, płaskich elementów proponujemy głowice wielościeżkowe KF L200. Są to urządzenia o niskich kosztach eksploatacji, przystosowane do aplikacji klejów poliuretanowych jednoskładnikowych. Współpracują z agregatami do niskociśnieniowego dozowania kleju.

 

Back to top