MASZYNY DO APLIKACJI KLEJU

Automatyzacja procesu klejenia

Klejenie jest istotnym elementem wielu procesów produkcyjnych. W warunkach przemysłowych ważne są takie cechy jak: czas wytwarzania, precyzja wykonania oraz ekonomiczne wykorzystanie materiałów. Dlatego konieczne jest stosowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Do takich właśnie zalicza się automatyzacja procesu klejenia, którą umożliwiają wyspecjalizowane maszyny do nakładania kleju. Dzięki automatyzacji możliwe jest znaczne skrócenie czasu łączenia elementów oraz ograniczenie strat materiałowych . Specjalnie zaprojektowane aplikatory kleju podają zawsze taką samą, optymalną porcję preparatu. Dzięki maszynowej precyzji nie powstają wycieki ani słabe spojenia, a specyfiką takiego procesu jest jego wysoka powtarzalność.

Systemy aplikacji natryskowej kleju i głowice wielościeżkowe

Klejenie elementów w procesach produkcyjnych może przyjmować różne formy. Obok łączeń punktowych często konieczne jest sklejanie całych powierzchni. Do tego służą nasze systemy aplikacji natryskowej kleju i głowice wielościeżkowe. Z ich pomocą preparat chemiczny nakładany jest oszczędnie i równomiernie przy jednoczesnym uzyskaniu bardzo dobrej jakościowo spoiny.
Aplikacja kleju to proces, który wymaga przystosowania maszyn do konkretnych warunków procesu oraz do pożądanych efektów. Dlatego też nasza firma oferuje Klientom indywidualne projektowanie linii produkcyjnych do klejenia elementów. Przed wykonaniem projektu analizujemy potrzeby Klienta i warunki procesu, Nakładarki do kleju, aplikatory, pompy lub inne urządzenia dobieramy tak, aby linia produkcyjna była jak najbardziej efektywna. Jeśli proces wytwarzania końcowego produktu w Państwa firmie przewiduje etap klejenia, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty maszyn i linii do aplikacji kleju.

U nas znajdziesz Swoją nakładarkę kleju!

Klejenie paneli izolacyjnych

- drzwi stalowe

- wypełnienia drzwiowe

- szalunki burtowe

- płyta warstwowa

Czytaj dalej...
a

Klejenie gąbek

- zmywaki kuchenne

- gąbki kąpielowe i masażowe

- materace

Czytaj dalej...

a

a

Wyroby z granulatu gumowego

- płyty i kształtki na nawierzchnie sportowe

- maty hodowlane i transportowe

- płyty wibroizolacyjne

- opony i koła z regranulatu

Czytaj dalej...

Kleje 2K

Przygotowywanie mieszanki klejów dwukomponentowych:

POW, PU, mocznikowych, melaminowych

Czytaj dalej...

a

a

Twoje dane do kontaktu

Jak możemy pomóc?


Jak możemy pomóc?

Możesz zadać pytanie lub po prostu zostawić komentarz.