4 lutego 2019

Głowice do aplikacji ścieżek

Głowica modułowaGłowica modułowa

Ścieżki kleju PU - blacha 200 cmŚcieżki kleju PU - blacha 200 cm

Wykonujemy według własnego projektu głowice typu LK, LD, LV do nakładania kleju . Pojedyncze głowice klejowe KL i LV można łączyć w sekcje uzyskując różne szerokości pokrycia materiału klejem. Dzięki temu przemysłowe klejenie staje się wydajniejsze. Istnieje możliwość sterowania każdą z dysz klejowych oddzielnie lub jednoczesnego rozpoczynania i kończenia aplikacji.

Głowice do aplikacji ścieżek znajdują zastosowanie głównie w klejeniu przemysłowym ciągłym lub przerywanym. W zestawieniu z takimi urządzeniami jak agregaty pompowe do nakładania kleju umożliwiają automatyzację procesu. W efekcie skracają czas wykonania produktu, zmniejszają koszty jego wytworzenia oraz zapewniają dokładność i wysoką powtarzalność pracy. Głowice typu LK mogą pracować na klejach poliuretanowych, klejach akrylowych, PVAc oraz są podzespołem do budowy głowic do klejów dwuskładnikowych.

Głowice wysokociśnieniowe LK do natrysku ścieżek kleju mogą pracować na dowolnych klejach jednoskładnikowych w szerokim zakresie ciśnień.

Do spajania szerokich, płaskich elementów proponujemy głowice wielościeżkowe L200. Są to urządzenia o niskich kosztach eksploatacji, przystosowane do aplikacji klejów poliuretanowych jednoskładnikowych. Współpracują z agregatami do niskociśnieniowego dozowania kleju.