4 lutego 2019

Głowice wysokociśnieniowe do natrysku ścieżek kleju

Dysze kleju natryskowe typ LD2Dysze kleju natryskowe typ LD2

Głowica do mikrowczepów - klej poliuretanowyGłowica do mikrowczepów - klej poliuretanowy

Komora natryskowaKomora natryskowa

Wykonujemy pojedyncze, wysokowydajne głowice natryskowe wyposażone w dysze do klejów poliuretanowych.Maszyny do nakładania kleju wymagają oprzyrządowania, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne nanoszenie substancji w wyznaczone miejsca na powierzchni elementu. Jednym z akcesoriów są specjalne głowice natryskowe o wysokiej trwałości. Są one przystosowane do mocowania dysz o określonym kształcie i szerokości otworów wylotowych.

Wykonujemy pojedyncze, wysokowydajne głowice natryskowe uzupełnione o dysze do klejów poliuretanowych. Wyposażamy w nie zarówno urządzenia do natryskowej aplikacji kleju, jak i ręczne aplikatory.

Produkowane przez nas głowice wysokociśnieniowe do natrysku ścieżek kleju poliuretanowego na pionowe powierzchnie charakteryzują się wysoką trwałością i wydajnością. Ich konstrukcja sprawia, że doskonale współpracują z większością maszyn i urządzeń, w które zaopatrujemy linie do aplikacji kleju.

Produkujemy urządzenia wyposażone w komory natrysku klejów poliuretanowych stosowanych między innymi w takich procesach jak klejenie gąbek kąpielowych i zmywaków kuchennych.