19 stycznia 2019

o nas

Maszyny do aplikacji kleju – Reynox-Ekologika

Ekologika i Reynox to dwie niezależne firmy, które od 2015 roku połączyły siły działając w dużych projektach jako konsorcjum i wspólnie rozwijając działalność produkcyjną. Obejmuje ona pojedyncze maszyny do aplikacji kleju oraz zaawansowane linie technologiczne i systemy do aplikacji natryskowej.

Nasze doświadczenia w dziedzinie aplikacji klejów sięgają kilkunastu lat wstecz. W efekcie wieloletniej działalności w branży i poznawania jej niuansów, automatyzacja klejenia stała się naszą pasją. Rozwiązywanie problemów i zaspokajanie potrzeb Klientów w zakresie klejenia jest wyzwaniem, które daje nam motywację do ciągłego rozwoju. W konsekwencji czego, dziś jesteśmy w stanie sprostać wysokim standardom automatyzacji przemysłowej, jakich oczekują odbiorcy naszych produktów i technologii.

Urządzenia do nakładania klejów poliuretanowych – od projektu do serwisu

Klejenie to często kluczowy element, który wpływa na wydajność całego procesu produkcyjnego i jakość wyrobu. Dlatego też wszystkie maszyny do nakładania kleju są "szyte na miarę" Państwa potrzeb. Rozwiązania powstają na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń – od koncepcji, przez projekt i produkcję, do uruchomienia i stałego nadzoru serwisowego.

Nasza specjalność to urządzenia do nakładania klejów poliuretanowych, wychodząc jednak na przeciw potrzebom budujemy też nakładarki do klejów dyspersyjnych czy dwu- lub trzy-komponentowych żywic. Projekty takich maszyn wykonujemy od podstaw, produkujemy je i montujemy u Klienta.

Przywiązujemy szczególną uwagę, do jakości naszych produktów i dbałości o sprawy środowiska naturalnego. Poszukujemy rozwiązań, które są efektywne kosztowo i zapewniają możliwie szybki zwrot z inwestycji.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w efekcie wdrażania nowych technologii klejenia w wielu gałęziach przemysłu, pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu skuteczniej pokonujemy trudności technologiczne. Wyprodukowane przez nasz nakładarki do kleju pracują między innymi w oparciu o kleje takich firm jak: DOW Chemical, Huntsman, Polychem Systems, Prodex, Selena, Casco Adhesives.

Jeśli interesuje Państwa automatyzacja procesu klejenia – zapraszamy do współpracy.

Możesz kleić więcej...

• szybciej

• wydajniej

• z mniejszym wysiłkiem

• oszczędzając: czas, klej i pieniądze