29 stycznia 2019

Konsultacje techniczne

Nakładanie kleju

Nakładanie kleju jest procesem technologicznym, który tylko pozornie wydaje się prosty i niewymagający specjalnych instrukcji. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości korzystanie z klejów o różnym składzie i właściwościach, a także sięganie po różne metody aplikacji mają, kluczowe znaczenie nie tylko dla jakości efektu, ale także trwałości! Automatyzacja wymaga doboru odpowiedniej techniki naniesienia preparatu, jak i specjalistycznych maszyn oraz środków chemicznych. Nasi specjaliści doradzą w wyborze odpowiednich komponentów.

Wdrażanie technologii klejenia do różnych branż

Jako producent nakładarek do kleju wyróżniamy się na tle innych firm zajmujących się automatyzacją produkcji przede wszystkim doświadczeniem we wdrożeniach technologii klejenia dla różnych branż produkcyjnych. Nasze urządzenia do kleju sprawdzają się do nanoszenia substancji poliuretanowych, tych na bazie wodnych dyspersji akrylowych i PVAC. Ponadto niektóre z nich pracują jako urządzenia miksujące i dozujące żywice mocznikowo-formaldehydowe czy melaminowe.

Konsultacje i doradztwo technologiczne

Lata działalności pozwoliły nam nawiązać szerokie kontakty z dostawcami i producentami klejów w Polsce i za granicą. Znajomość rynku klejów oraz nasze doświadczenie w dziedzinie ich wdrożeń przemysłowych, a także sposobów aplikacji sprawiają, że możemy doradzić w wyborze najlepszych rozwiązań. Prowadzimy konsultacje i doradztwo technologiczne w zakresie nakładania kleju. Pomagamy w doborze optymalnej substancji i urządzeń do produkcji, co pozwoli zaoszczędzić Twój czas i zminimalizować koszty walidacji dostawców!