29 stycznia 2019

Urządzenia

Maszyny do aplikacji kleju

Proces klejenia wymaga precyzyjnej aplikacji kleju najbardziej efektywną i ekonomiczną metodą. Wybór odpowiedniej technologii oraz wykorzystującej ją nakładarki do kleju to warunek opłacalności procesu produkcji. Reynox i Ekologika to producenci nakładarek do kleju, którzy od lat specjalizują się w projektowaniu, budowie i serwisowaniu linii technologicznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia do natryskowej aplikacji kleju, ręczne nakładarki do kleju, pompy i agregaty pompowe, a także bogaty wybór akcesoriów. Wśród tych ostatnich proponujemy specjalistyczne głowice wysokociśnieniowe do natrysku ścieżek kleju na mikro-wczepy oraz dysze, dzięki którym możliwe jest precyzyjne nanoszenie ścieżek. Wszystkie maszyny i akcesoria wyróżniają się wysoką trwałością, wydajnością oraz możliwością dostosowania do pracy z różnymi rodzajami klejów.

Naszą specjalnością są kleje PU, dlatego w ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne, wysokowydajne urządzenia do nakładania klejów poliuretanowych. Polecamy również tłokowe lub zębate pompy do kleju, dzięki którym możliwa jest pełna automatyzacja procesu klejenia.

Wszystkie pompy z naszej oferty oraz wykonywane przez nas linie technologiczne objęte są firmowym serwisem. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.