29 stycznia 2019

Urządzenia

Urządzenia do kleju

Proces klejenia wymaga precyzyjnej aplikacji produktu w najbardziej efektywny i ekonomiczny sposób. Wybór odpowiedniej technologii i urządzenia do kleju to warunek opłacalności procesu produkcji. Działając pod szyldem Reynox i Ekologika pracujemy jako producenci nakładarek do kleju, którzy od lat specjalizują się w projektowaniu, budowie i serwisowaniu linii technologicznych. W naszej ofercie znajdziesz automatyczne systemy aplikacji natryskowej kleju, ręczne urządzenia do kleju, agregaty pompowe, a także bogaty wybór akcesoriów i części wymiennych. Wśród tych ostatnich proponujemy specjalistyczne głowice wysokociśnieniowe do natrysku ścieżek kleju na mikro-wczepy oraz dysze, dzięki którym możliwe jest precyzyjne nanoszenie ścieżek.

Wszystkie maszyny i akcesoria wyróżniają się wysoką trwałością, wydajnością oraz możliwością dostosowania do pracy z różnymi rodzajami substancji klejących.

Kleje PU

Naszą specjalnością są kleje PU o doskonałej przyczepności i niezwykłej wytrzymałości porównywalnej nawet do spoin spawalniczych! Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim nowoczesne, wysokowydajne urządzenia do nakładania klejów poliuretanowych, które zachwycą Cię swoją charakterystyką już przy pierwszym użyciu. Polecamy również tłokowe lub zębate pompy do kleju, dzięki którym możliwa jest pełna automatyzacja procesu klejenia. Wszystkie pompy z naszej oferty oraz wykonywane przez nas linie technologiczne objęte są firmowym serwisem. Zapraszamy do zapoznania z asortymentem urządzeń i akcesoriów firm Ekologika i Reynox!